Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Extra information necessary to ship.
id: Informasi tambahan yang dibutuhkan untuk pengiriman.
