Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Extra information necessary to ship.
it: Informazioni extra necessarie per la consegna.
