Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Extra information necessary to ship.
lt: Reikalinga papildoma informacija, kad pristatyti
