Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Extra information necessary to ship.
nl: Extra informatie, benodigd voor verzending
