Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă
