Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Extra information necessary to ship.
ru: Для доставки необходима дополнительная информация.
