Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Extra information necessary to ship.
sv: Extra information nödvändig för att skicka.
