Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر
