Delivery timeslot per postalcode (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Extra information necessary to ship.
lv: Papildus informācija, kas nepieciešama preču piegādei.
