Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: updated
af: opgedateer

en: Date
af: Datum

en: edit
af: redigeer

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Order
af: Bestelling

en: Apply
af: Pas toe
