Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: updated
ar: تم التحديث

en: Date
ar: التاريخ

en: edit
ar: تحرير

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Add
ar: أضف

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Order
ar: الترتيب

en: Print
ar: الطباعة
