Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: updated
bn: আপডেটকৃত

en: Date
bn: তারিখ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Print
bn: প্রিন্ট
