Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: updated
cs: aktualizováno

en: Date
cs: Datum

en: edit
cs: upravit

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Add
cs: Přidat

en: n/a
cs: není

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Apply
cs: Použít

en: Print
cs: Tisk

en: deleted
cs: smazáno
