Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Speichern/Absenden

en: Operations
de: Operationen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: updated
de: aktualisiert

en: created
de: erstellt

en: Date
de: Datum

en: edit
de: Bearbeiten

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Add
de: Hinzufügen

en: n/a
de: k.A.

en: Start date
de: Start Datum

en: End date
de: End Datum

en: full
de: Vollständig

en: Order
de: Reihenfolge

en: Apply
de: Übernehmen

en: Print
de: Drucken

en: deleted
de: gelöscht

en: Confirmed
de: Bestätigt

en: free
de: frei
