Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།
