Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: updated
et: uuendatud

en: Date
et: Kuupäev

en: edit
et: muuda

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Add
et: Lisa

en: n/a
et: puudub

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Order
et: Järjestus

en: Apply
et: Rakenda

en: Print
et: Prindi

en: deleted
et: kustutatud
