Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: free
kn: ಮುಕ್ತ
