Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: n/a
ku: نییە

en: Order
ku: ڕیز

en: Print
ku: چاپکردن
