Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: updated
lv: labots

en: Date
lv: Datums

en: edit
lv: rediģēt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Add
lv: Pievienot

en: n/a
lv: n/p

en: Order
lv: Secība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Print
lv: Drukāt
