Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Date
mr: दिनांक

en: edit
mr: संपादन

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: full
mr: पूर्ण(full)
