Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: updated
pt: atualizado

en: created
pt: criado

en: Date
pt: Data

en: edit
pt: editar

en: Sunday
pt: domingo

en: Monday
pt: segunda-feira

en: Tuesday
pt: terça-feira

en: Wednesday
pt: quarta-feira

en: Thursday
pt: quinta-feira

en: Friday
pt: sexta-feira

en: Saturday
pt: sábado

en: Add
pt: Adicionar

en: n/a
pt: n/d

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: Order
pt: Ordem

en: Apply
pt: Aplicar

en: Print
pt: Imprimir

en: deleted
pt: apagado

en: Please specify a date and time of delivery.
pt: Por favor especifique a data e a hora da entrega.
