Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: updated
pt: actualizado

en: Date
pt: Data

en: edit
pt: editar

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: Tuesday
pt: Terça

en: Wednesday
pt: Quarta

en: Thursday
pt: Quinta

en: Friday
pt: Sexta

en: Saturday
pt: Sábado

en: Add
pt: Adicionar

en: n/a
pt: não disponível

en: Order
pt: Ordem

en: Apply
pt: Aplicar

en: Print
pt: Imprimir
