Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: updated
sv: uppdaterad

en: Date
sv: Datum

en: edit
sv: redigera

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Add
sv: Lägg till

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: full
sv: fullständig

en: Order
sv: Ordning

en: Apply
sv: Verkställ

en: Print
sv: Utskrift

en: deleted
sv: raderad

en: Confirmed
sv: Bekräftad

en: Unconfirmed
sv: Obekräftad
