Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: updated
vi: đã cập nhật

en: created
vi: đã tạo

en: Date
vi: Ngày tháng

en: edit
vi: sửa

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Add
vi: Thêm

en: n/a
vi: không có

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Order
vi: Thứ tự

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Print
vi: In
