Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Date
am: ቀን

en: edit
am: አስተካክል

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: n/a
am: አይመለከተውም
