Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: updated
ca: actualitzat

en: Date
ca: Data

en: edit
ca: edita

en: Sunday
ca: Diumenge

en: Monday
ca: Dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Thursday
ca: Dijous

en: Friday
ca: Divendres

en: Saturday
ca: Dissabte

en: Add
ca: Afegeix

en: n/a
ca: n/d

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: full
ca: complet

en: Order
ca: Ordre

en: Apply
ca: Aplica

en: Print
ca: Impressió

en: deleted
ca: suprimit
