Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Date
el: Ημερομηνία

en: edit
el: επεξεργασία

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Add
el: Προσθήκη

en: n/a
el: δ/υ

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Order
el: Σειρά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Print
el: Εκτύπωση

en: deleted
el: διαγράφηκε
