Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Date
eo: Dato

en: edit
eo: redakti

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato
