Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: updated
eu: eguneratua

en: Date
eu: Data

en: edit
eu: editatu

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: n/a
eu: e/e (n/a)
