Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: انصراف

en: updated
fa: به روز شد

en: Date
fa: تاریخ

en: edit
fa: ویرایش

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنجشنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Add
fa: افزودن

en: n/a
fa: موجود نیست

en: Order
fa: ترتیب

en: Apply
fa: اعمال

en: Print
fa: چاپ
