Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: Date
fi: Päivämäärä

en: edit
fi: muokkaa

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Add
fi: Lisää

en: n/a
fi: ei mitään

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Order
fi: Järjestys

en: Apply
fi: Hae

en: Print
fi: Tulosta

en: deleted
fi: poistettu
