Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: updated
gl: actualizado

en: Date
gl: Data

en: edit
gl: editar

en: Sunday
gl: domingo

en: Monday
gl: luns

en: Tuesday
gl: martes

en: Wednesday
gl: mércores

en: Thursday
gl: xoves

en: Friday
gl: venres

en: Saturday
gl: sábado

en: Add
gl: Engadir

en: n/a
gl: n/d

en: Order
gl: Orde

en: Apply
gl: Aplicar

en: Print
gl: Imprimir
