Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
hu: Töröl

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: updated
hu: frissült

en: created
hu: létrehozva

en: Date
hu: Dátum

en: edit
hu: szerkesztés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Add
hu: Hozzáadás

en: n/a
hu: -

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: full
hu: teljes

en: Order
hu: Sorrend

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Print
hu: Nyomtatás

en: deleted
hu: törölve

en: Delivery
hu: Szállítás
