Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: Date
nl: Datum

en: edit
nl: bewerken

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Add
nl: Toevoegen

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: full
nl: volledig

en: Order
nl: Volgorde

en: Apply
nl: Toepassen

en: Print
nl: Afdrukken

en: deleted
nl: verwijderd
