Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: updated
sl: posodobljeno

en: Date
sl: Datum

en: edit
sl: uredi

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Add
sl: Dodaj

en: n/a
sl: n/d

en: Order
sl: Vrstni red

en: Print
sl: Natisni
