Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Date
ta: தேதி

en: edit
ta: மாற்று

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Add
ta: சேர்

en: Order
ta: வரிசை

en: Print
ta: பதிப்பு
