Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: Date
te: తేదీ

en: edit
te: మార్చు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Add
te: చేర్చు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Order
te: క్రమం

en: Apply
te: ఆపాదించు
