Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: updated
ast: anováu

en: Date
ast: Data

en: edit
ast: editar

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Add
ast: Amestar

en: n/a
ast: n/d

en: Order
ast: Orde
