Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: updated
bg: Актуализирано

en: Date
bg: Дата

en: edit
bg: редактирай

en: Sunday
bg: Неделя

en: Monday
bg: Понеделник

en: Tuesday
bg: Вторник

en: Wednesday
bg: Сряда

en: Thursday
bg: Четвъртък

en: Friday
bg: Петък

en: Saturday
bg: Събота

en: Add
bg: Създай

en: Order
bg: Поръчка

en: Apply
bg: Търси
