Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: edit
bs: izmjeni

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Add
bs: Dodaj

en: Order
bs: Poredak

en: Apply
bs: Primjeni
