Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: updated
es: actualizado

en: created
es: creado

en: Date
es: Fecha

en: edit
es: editar

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Add
es: Agregar

en: n/a
es: n/d

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Order
es: Pedido

en: Filter by status
es: Filtrar por estado

en: Apply
es: Aplicar

en: Print
es: Imprimir

en: deleted
es: eliminado

en: Confirmed
es: Confirmado

en: Unconfirmed
es: Sin confirmar

en: Filter by day
es: Filtrar por día
