Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: updated
he: עודכן

en: Date
he: תאריך

en: edit
he: עדכן

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Add
he: הוסף

en: n/a
he: לא זמין

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Order
he: הזמנה

en: Apply
he: התאמה

en: Print
he: הדפסה
