Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: updated
hi: अद्यतन

en: Date
hi: तारीख

en: edit
hi: संपादन करें

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Order
hi: क्रम
