Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: updated
id: sudah di-update

en: Date
id: Tanggal

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Add
id: Tambahkan

en: n/a
id: t/a

en: Order
id: Urutan

en: Apply
id: Berlakukan

en: Print
id: Cetak
