Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: updated
it: aggiornato

en: Date
it: Data

en: edit
it: modifica

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Add
it: Aggiungi

en: n/a
it: n/d

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Order
it: Ordinamento

en: Apply
it: Applica

en: Print
it: Stampa

en: deleted
it: eliminato
