Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: updated
jv: wis diupdate

en: Date
jv: Tanggal

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Sénén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Add
jv: Tambah

en: Order
jv: Urutan

en: Print
jv: Cétak
