Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: n/a
ml: ശൂന്യം
