Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Date
ne: मिति

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मङ्गलवार

en: Wednesday
ne: वुधवार

en: Thursday
ne: विहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार
