Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: updated
nn: oppdatert

en: Date
nn: Dato

en: edit
nn: endre

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Apply
nn: Bruk

en: Print
nn: Skriv ut

en: deleted
nn: sletta
