Delivery timeslot for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: updated
ro: actualizat

en: Date
ro: Data

en: edit
ro: modifică

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marţi

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Add
ro: Adăugare

en: Order
ro: Comandă

en: Apply
ro: Aplicare

en: Print
ro: Printare

en: deleted
ro: șters
